Laserová rušička AntiLaser AL G9 triple

Tip Výprodej
Značka: ANTILASER
24 895 Kč –47 %
Tripl set
24 895 Kč –47 % 12 995 Kč 10 740 Kč bez DPH
Vyprodáno

Pevná sada pro instalaci do vozidel, v prodeji jako stavebnice. Toto zařízení obsahuje tři aktivní senzory včetně kabeláže a ovládacích prvků, čidlo s vysílači – aktivní senzor se instaluje do přední masky vozidla, spínač napájení a reproduktor pro signalizaci poplachu se umísťují do kabiny řidiče. Při kombinaci použití s radarovým detektorem, máte prakticky 100% ochranu proti změření běžně používanými policejními radary.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pevná sada pro instalaci do vozidel, v prodeji jako stavebnice. Toto zařízení obsahuje aktivní senzory včetně kabeláže a ovládacích prvků, čidlo s vysílači – aktivní senzor se instaluje do přední masky vozidla, spínač napájení a reproduktor pro signalizaci poplachu se umísťují do kabiny řidiče. Při kombinaci použití s radarovým detektorem, máte prakticky 100% ochranu proti změření běžně používanými policejními radary.

Funkce
  • Tento produkt nese oficiální označení, jako víceúčelový parkovací senzor, tuto funkci také bravurně zvládá. Navíc při policejní kontrole nelze rozeznat, zda se jedná o zařízení umožňující rušení policejních laserových radarů.
Rušení
  • Po dopadu laserového paprsku začne rušička ve zlomku vteřiny vysílat náhodné pulsy proti měřiči rychlosti. Zároveň je řidiči signalizován poplach. Laserový měřič není schopen změřit rychlost vozidla a měřící laserové zařízení LIDAR buď hlásí operátorovi chybu anebo vůbec nic. Lze nastavit rušení 4 sekundy, nebo 8 sekund.
Kvalita
  • Rušičky AntiLaser jsou v současné době tím nejlepším, co lze na trhu nabídnout. Tato rušička byla velmi důkladně testována proti přístrojům, které v současné době používají městské policie v ČR a výsledky byly více než uspokojivé. Při správné montáži byla účinnost prakticky 100%.
Specifikace
  • Interní jednotka (DxŠxV): 85x22x40 mm
  • Externí jednotky (DxŠxV): 50x20x50 mm
  • Testováno oproti všem v ČR používaným laserovým pistolím

UPOZORNĚNÍ: Používání tohoto zařízení je v České republice dle zákona č. 361/2000 nelegální.

 

V případě zájmu o odbornou montáž na Vaše vozidlo nás kontaktujte. Máme vlastní montážní středisko v Ostravě.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Laserové rušičky AntiLaser
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: