Nabídka dalších služeb

 

MONTÁŽE ANTIRADARŮ A LASEROVÝCH RUŠIČEK

Jsme profesionálové v oboru a nabízíme profesionální montáž radarových detektorů a laserových rušiček. Snažíme se vždy pro nejdiskrétnější umístění senzorů. Montáže antiradarů jsou u nás vždy 100% a naší prioritou je naprostá spokojenost zákazníka. U všech montáží je samozřejmostí odzkoušení funkčnosti a prověření zařízení pomocí radarových imitátorů i námi vlastněnými laserovými pistolemi. Po montáži se sami můžete, s radarem v rukou, přesvědčit, že je funkčnost Vašeho antiradaru, nebo laserové rušičky opravdu 100%.

IMG_20181218_091210

 

 

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL 

Nabízíme profesionální tónování autoskla autofolií značky KEETECFOLL premium se zárukou 15 let na změnu barvy. Po nalepení fólie dostanete atestační kartu přímo k Vašemu vin automobilu a samozřejmostí jsou i atestační štítky přímo na skle automobilu. Po dobu montáže lze zapůjčit náhradní vozidlo zcela zdarma. Vybrat je možno z několika možnosti zatmavení, rádi Vám na místě poradíme a ukážeme vhodnou propustnost na Vaše auto.

IMG_20201127_103633

 

 

ČIŠTĚNÍ VOZIDEL

Nabízíme profesionální čištění profesionální autochemií kompletního interiéru našim zákazníkům. Mokré čištění (tepování), čištění kůže, impregnace kůže, čištění plastů, impregnace plastů, čištění skel, renovace gumových doplňků.

IMG_20191024_090302  IMG_20191024_090310  IMG_20191024_102346

 

 

LEŠTĚNÍ, VOSKOVÁNÍ A KERAMICKÁ OCHRANA KAROSERIE

Nabízíme leštění a konzervaci laku voskem všech vozidlech. Umíme základní jednoduché oživění laku 3v1 i časově náročnější vícekrokové leštění. Nabízíme také renovací světlometů a plastových dílů karoserie. Disponujeme profesionální autokosmetikou a jsme v této problematice proškoleni. Ceny jsou vždy individuální s ohledem na defekty laku a stavu karoserie.

    IMG-20200919-WA0006

 

 

Montáže neoriginálních autorádií

Nevyhovuje Vám Vaše originální autorádio, chybí Vám na něm funkce? Provádíme výměny autorádií nejen z naši nabídky. Autorádia s DVD, USB, navigací, dotykovým ovládáním, možnost s jakýmkoliv logem vozidla, s podporou multifunkce volantu, barvy podsvícení, Bluetoothem atd....

IMG_20210216_121946

 

 

 

Montáž LED modrých / oranžových / červených světel a majáků

Provádíme montáže led výstražných světel nejen pro IZS, ale také i pro rozvozy krve, pro odtahové služby, či ke sportovním účelům. 

Mají LED světla atest?

Veškerá naše led světla mají atest a jsou tak možné používat ve vozidle. Provádíme montáže na přání s několika variant provedení.

Lze tyto led světla zapsat do TP?

Ano, k veškerým LED světlům máme certifikát a lze je tak vepsat na úřadě do technického průkazu vozidla.

IMG_20210112_144122

 

 

 

MONTÁŽE NEORIGINÁLNÍ PARKOVACÍ KAMERY

K zakoupené zadní parkovacího kameře nabízíme také odbornou montáž na jakékoliv vozidlo s kompletním nastavením.

IMG_20200116_154643  IMG_20200116_154648  IMG_20200116_154732

 

 

 

CHIP TUNING, řešení problémů s: DPF filtrem, AD Blue, EGR ventilu

Chiptuning je optimalizace software v řídicí jednotce motoru / nastavení diagnostických parametrů jednotky, kterou pro svůj chod používají všechny moderní motory. Úpravou tohoto programu uloženého v této jednotce lze bezpečně docílit navýšení výkonu až o 35 % a točivého momentu až o 40 %. S tímto navýšením dochází ve většině případů zároveň ke snížení spotřeby až o 15 %.

Vhledem k tomu, že výrobci automobilů vyrábějí motory pro různé trhy, kde se značně liší podmínky pro provoz vozidel, a to např. emisní limity, nekvalitní pohonné hmoty, různá délka servisních intervalů, a v neposlední řadě v některých zemích i výše pojistného podle výkonu motoru, jsou výrobci nuceni k určitým kompromisům ve výkonech motorů tak, aby uspokojili co nejširší trh bez nutnosti vyrábět jeden motor s mnoha softwarovými verzemi pro každou zemi zvlášť. Díky tomu je ve většině případů nastaven software tak, že využívá výkon motoru přibližně jen z 60 % jeho konstrukčních možností. Díky tomu je možná optimalizace tohoto software, a to bez snížení životnosti motoru.

Co tím docílím?

Vzrůst výkonu až o min. 20% a nárust kroutícího momentu.

CO STK, EMISE a co když je vozidlo na leasing?

Všechny námi uváděné úpravy jsou dlouhodobě testovány a vyvíjeny na válcové zkušebně. Nastavení nesnižuje životnost mechanických částí motoru. Tato úprava není žádnou komplikací pro další běžné užívání.

intro

 

 

 

CELOPOLEPY VOZIDEL

Nelíbí se Vám vaše aktuální barva vozidla? Nevadí, umíme ji na přání změnit bez demontáže a lakování. Používáme pouze kvalitní osvědčené folie. Kompletní převlek vozidla za 24 hodin. Stačí jen poté na odboru dopravy změnit barvu ve velkém technickém průkazu za 50,- .

IMG_20190731_122733

 

 

 

MONTÁŽE DÁLKOVÉHO STARTU PANDORA

Vychutnejte si svou ranní kávu a potom rovnou do vašeho vozidla, které na vás čeká s příjemnou teplotou v interiéru, ať už je venku jakákoliv minusová teplota nebo nesnesitelné horko! Navíc motor připravený s provozní teplotou k okamžitému odjezdu. S Pandora dálkovým startem si na tento komfort hodně rychle zvyknete.
Všechny potřeby řidiče jsou s Pandora dálkovým startem vozidla hračkou. Jako řidič si pohodlně ovládáte teplotu interiéru vozidla z pohodlí vašeho domova, třeba od jídelního stolu a to pomocí jakéhokoliv zařízení z telefonu, notebooku, Pandora klíčenek nebo chytrých hodinek. Vaše vozidlo s dálkovým startem Pandora čeká venku na vaše příkazy. Už žádné škrabání oken od námrazy, nesnesitelného horka, čekání na zahřátí motoru. Vše je přizpůsobeno vašim potřebám, cítit se při řízení komfortněji a příjemně. Navíc je auto s Pandorou zabezpečeno proti odcizení, včetně sledování vozidla kdekoliv vás napadne. To je praktické nejen proti nenechavcům, ale hodí se i třeba, když někomu vozidlo jen svěříte. Jezdí vám kamarád s půjčeným autíčkem jako blázen, účtují vám v servise opravdu 5 hodin práce nebo vidíte v telefonu, že bylo na dílně pouze něco přes hodinu? Věřte, že na dálkový start se velice rychle zvyká.

IMG_20191115_100309

 

 

 

MONTÁŽE PALUBNÍCH ZÁZNAMOVÝCH AUTOKAMER

K zakoupené palubní kameře nabízíme pevnou montáž na přední i zadní okno. Pomůžeme s nastavením namíru uživateli. Autokamera je zařízení, které je ve většině případů umístěno na čelním skle automobilu a zaznamenává události před automobilem. Záznam je poté ukládán na paměťovou kartu pro další použití. Tato zařízení začíná být velice populární, díky přibývajícím "silničním pirátům".  Například v Rakousku, Švedsku.... jsou v soukromých autech zcela zakázány.

IMG_20190911_111152  IMG_20190911_115200

 

 

 

MONTÁŽE GPS SLEDOVÁNÍ VOZIDEL A ALARMU

K zakoupené GPS nabízíme i odbornou montáž. Je zapotřebí vlastní SIM karty. Sledování aut pomocí GPS se stále častěji používá zejména ve firmách s větším vozovým parkem. Používá se ale i v soukromých autech a to kvůli jejich zabezpečení. Vozidlo je tak možné snadno v případě krádeže dohledat. Systémy GPS sledování aut fungují tak, že GPS lokátor, zabudovaný ve vozidle, snímá v pravidelných intervalech polohu auta pomocí GPS přijímače. Ta je pak odesílána přes GPRS modem na určitý server, který tato data zpracuje. Odtud pak lze stahovat data do elektronické knihy jízd.

IMG_20191031_165020

 

 

 

MONTÁŽE NEORIGINÁLNÍCH PARKOVACÍCH SENZORŮ

K zakoupené sadě parkovacího asistentu nabízíme také odbornou montáž na jakékoliv vozidlo s kompletním nastavením.

IMG_20191022_115518