Přenosný antiradar Valentine One

Výprodej
Značka: Valentine One
14 895 Kč –6 %
5a1d45bbdbe995ebbabc0000
14 895 Kč –6 % 13 895 Kč 11 483 Kč bez DPH
Vyprodáno

Antiradar Valentine One byl jeden z nejúčinnějších přenosných detektorů rychlost měřících radarů a stále má vynikající citlivost oproti konkurenci. Tento antiradar nabízí vysokou citlivost ve všech pásmech používaných radary v ČR i v cizině.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antiradar Valentine One byl jeden z nejúčinnějších přenosných detektorů rychlost měřících radarů a stále má vynikající citlivost oproti konkurenci. Tento antiradar nabízí vysokou citlivost ve všech pásmech používaných radary v ČR i v cizině. Informuje Vás o radaru vždy dřív jako produkty od společnosti Beltronics a Escort.

Valentine One obsahuje 2 radarová čidla (vpředu i vzadu) a to mu umožňuje velice přesně lokalizovat místo měření. Například dojíždí-li Vás policejní auto s radarem. Poměrně slušně dokáže odhalit také lasery používané městskou policií. 100% ochranu proti laseru však zajistí pouze laserová rušička.

  • Kvalitní detekce 9/10
  • Více falešných poplachů 7/10
  • Jednoduchá obsluha
  • Výborná detekce laseru
  • 2 radarová čidla (přední + zadní)
  • Absence GPS modulu s databází radarů
  • Absence vertikálního držáku
  • Specifický design
  • Omezené ovládání - Absence displeje

pozn. verze FW 3.893

 

POZOR!!!

Ověřte si, zda Vaše vozidlo není vybaveno determálním (atermálním, pokoveným, antireflexním nebo solárním) sklem. Tato skla účinně zabraňují proniknutí radarových paprsků k detektoru a ten je pak nepoužitelný.

Pokovené čelní sklo poznáte podle mírně nazelenalé/namodralé/nafialovělé barvy při pohledu zvenčí. Nejlépe se pokovené čelní sklo dá rozpoznat při použití polarizačních brýlí, které pokovení zvýrazňují. Pokovené čelní skla různé automobilky označují jinak: Atermální, Determální, Sun Safe, Sun Protection atd. Tyto typy čelních skel zpravidla prakticky znemožňují správné fungování přenosného antiradaru. Vrstva kovu v čelním skle zabraňuje průchodu až 95% radarových paprsků a vzdálenost detekce radarů se takto zkracuje ze stovek na desítky a v extrémním případě až na jednotky metrů.

Řešení této situace je pouze nákup některé z pevných sad, kde se radarová anténa instaluje do přední části vozidla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přenosné antiradary (detektory)
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: