Převodník rychlosti z OBD2 pro taxametry TAXI CAN

Značka: KEETEC
1 065 Kč 880 Kč bez DPH
Skladem

KEETEC TAXI CAN je modul převodníku určen pro motorové vozidla s 12V napájecím napětím s podporou připojení na CAN BUS sběrnici podle standardu OBD2. Slouží na převod informací o aktuální rychlosti vozidla na analogové signály.


Detailní informace

Detailní popis produktu

KEETEC TAXICAN je elektronický modul určený na odpočet aktuální rychlosti vozidla přes OBD2 a jeho transformaci na frekvenční výstupní signál (PWM), který se používá jako vstupní signál (impulzy) pro taxametry.

Modul umožňuje poskytnout informaci o aktuální rychlosti vozidla s různým převodem rychlosti v kilometrech za hodinu na počet impulzů za sekundu. TAXICAN poskytuje také informace o sepnutí zapalování* a nízké rychlosti vozidla. Podrobný seznam analogových výstupů je popsán v návodu na použití.

* Informace o stavu zapalování je odvozená z aktivity datové komunikaci přes OBD2 s vozidlem. Jelikož se modul připojuje na zapalování a kontrola komunikace je provedena přibližně do 2s po přivedení napájení, aktivování výstupu je mírně opožděné. Možnost použití této funkce modulu je nutno ověřit na konkrétním vozidle.

Poznámka: Napájení modulu se musí přivést ze zapalování vozidla.

Technické parametry:

  • rozsah od 0 do 254 km/h
  • možnost si zvolit výstup poskytující 1800 impulzů, 3600 impulzů, nebo 7200 impulzů na kilometr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: