Modul komfortního blikání směrových světel TRIPLING

Značka: KEETEC
599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem

Modul komfortního blikání směrovek - zajišťuje trojnásobné bliknutí směrových světel po krátkém stisknutí spínače směrových světel vozidla.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Tripling je moderní funkce komfortního blikání směrových světel vozidla.

Po krátkém stlačení páčky směrových světel jednotka automaticky 3x blikne směrovými světly. Jednotka Tripling je navrhnutá jako přídavný modul s velmi jednoduchým zapojením pro všechny vozidla s kladným ovládácím směrových světel a 12V palubním napětím.

Řídící jednotka neustále monitoruje směrové světla. Pokud se rozsvítí od 100ms do jednoho bliknutí, procesor okamžitě dopočítá zůstávající čas potrebný pro první bliknutí (pokud nebylo první bliknutí úplné) a hned na to blikne ještě 2x.

Pokud bliká jedna strana směrových světel a dojde k aktivaci druhé strany směrových světel, okamžite se ukončí blikání už neaktuální strany a aktivuje se nová strana, kde následuje opět trojité bliknutí. Pokud je páčka směrových světel aretovaná (zapnutá) trvale, jednotka Triplingu nereaguje. Po její vypnutí funkce ještě 2 sek. nefunguje.

Modul je vybavený zvýšenou odolností proti aktivovaným výstražným směrovým světlům a především byla zvýšená i aktivační rychlost.

Technické parametry Napájecí napětí: 10 - 16V
Pracovní teplota: -40°C až 60°C
Klidový proudový odběr: 0,02 mA
Max. proudové zatížení na 1 výstup: 10 A

Poznámka: modul není kompatibilní s vozidly, které mají "bimetalový přerušovač směrovek". Například vozidla Volkswagen Passat B5, Volkswagen Golf IV, Škoda Octavia I.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: