Alarm a dálkový start vozidla

Svůj vůz ochráníte pomocí klasického GPS lokátoru, jaké se dnes běžně montují do vozidel všech typů. GPS alarm je podobně cenově dostupný jako lokátor, jen trochu jinak využívá potenciál této technologie.
Rozdíl oproti standardnímu lokátoru spočívá v detailech. Hlavním účelem GPS alarmu je rychlé odhalení neoprávněné manipulace s vozem a okamžité informování majitele o odcizení a pohybu auta. Proto je přístroj speciálně vybavený: v jedné drobné krabičce se nachází GPS lokátor propojený s GSM modulem a integrované otřesové čidlo.

Vychutnejte si svou ranní kávu a potom rovnou do vašeho vozidla, které na vás čeká s příjemnou teplotou v interiéru, ať už je venku jakákoliv minusová teplota nebo nesnesitelné horko! Navíc motor připravený s provozní teplotou k okamžitému odjezdu. S Pandora dálkovým startem si na tento komfort hodně rychle zvyknete.
Všechny potřeby řidiče jsou s Pandora dálkovým startem vozidla hračkou. Jako řidič si pohodlně ovládáte teplotu interiéru vozidla z pohodlí vašeho domova, třeba od jídelního stolu a to pomocí jakéhokoliv zařízení z telefonu, notebooku, Pandora klíčenek nebo chytrých hodinek. Vaše vozidlo s dálkovým startem Pandora čeká venku na vaše příkazy. Už žádné škrabání oken od námrazy, nesnesitelného horka, čekání na zahřátí motoru. Vše je přizpůsobeno vašim potřebám, cítit se při řízení komfortněji a příjemně. Navíc je auto s Pandorou zabezpečeno proti odcizení, včetně sledování vozidla kdekoliv vás napadne. To je praktické nejen proti nenechavcům, ale hodí se i třeba, když někomu vozidlo jen svěříte. Jezdí vám kamarád s půjčeným autíčkem jako blázen, účtují vám v servise opravdu 5 hodin práce nebo vidíte v telefonu, že bylo na dílně pouze něco přes hodinu? Věřte, že na dálkový start se velice rychle zvyká.

https://www.pandora-alarm.cz/