Dálkové ovládání SMART PKE PV7

315 Kč 260 Kč bez DPH
Skladem

AUDI / VW / SEAT / ŠKODA - Kompletní systém SMART PKE s 1x DOR, antény, kabeláž, otřesový snímač, příslušenství. Pro DO s kódy - 1K0 959 753 N


Detailní informace

Detailní popis produktu

Smart PKE PV je komfortním autodoplňkem pro automobily vybavené již z výroby centrálním zamykáním s dálkovým ovládáním v klíči. Slouží k bezdotykovému ovládání továrního centrálního zamykání, tj. bez použití klíče, resp. bez stisknutí tlačítka na dálkovém ovladači.

Systém PKE (Passive Keyless Entry) využívá rádiovou RFID komunikaci. Princip spočívá v tom, že jeho zabudovaná řídící jednotka pomocí antén vysílá identifikační údaje pro příjem přiřazeného ovladače. Přiblíží-li se k autu řidič s příslušným ovladačem a systém autorizuje tento ovladač, dveře se odemknou. Po skončení jízdy, vypnutí zapalování a vzdálení se od auta systém dveře zamkne.

Montáž tohoto zařízení je velmi jednoduchá - spočívá v připojení napájecího napětí, zapalování, případně vstupu ze směrovek. Systém umožňuje v závislosti na funkcích původního dálkového ovladače i dotah oken. V původním klíči se vymění část s elektronikou dálkového ovladače, mechanická část zůstane původní.

Dále je možné využít funkci alarmu - zapojení otřesového snímače (je v balení) a výstupu na klakson (případně na sirénu - není v balení). Otřesový snímač bude během zamknutého stavu auta aktivní a případný otřes na autě Smart PKE ohlásí pípáním klaksonu (sirény).

Dálkový ovladač se systémem Smart PKE je stejný jako původní, design ovladače zůstává zachován. Rovněž zůstávají funkční všechny původní funkce ovladače prováděné pomocí tlačítek.

Smart PKE má také funkci šetření autobaterie. Odstavíte-li auto na delší dobu, systém přejde po 3 dnech od posledního zamknutí do úsporného režimu. Funkce bezdotykového ovládání bude vypnutá - auto tedy otevřete klasicky stisknutím tlačítka na ovladači. Funkce PKE se opět zaktivuje až po zapnutí a vypnutí zapalování.

Dálkový ovladač Smart PKE je nutné do vozidla nakódovat (stejným způsobem jako původní ovladač). Nakódování lze provést v servisním středisku pomocí softwaru VAG-COM.

Systém podporuje současné nakódování více ovladačů Smart PKE - používá-li vozidlo více řidičů a každý z nich má svoje klíče.

Pro vozidla VW group se používají různé typy ovladačů. Pro určení kompatibility a správného typu Smart PKE je nutné původní originální klíč otevřít a porovnat číslo klíče:

Ovládač PKE

 Typ PKE 

                   Vozidla Číslo původního klíče  StátMHz 
 PV7 niektoré najnovšie modely VW     1K0 959 753 N   všade434 
 PV5 02 - VW, Seat, Skoda      1K0 959 753 G 

     1J0 959 753 AG

     1J0 959 753 AH

     1J0 959 753 CT

   1J0 959 753 DA

 Európa434

Při zadávání objednávky je důležité uvést do pole "Poznámka" číslo původního klíče

Funkce PKE je dostupná také pro některá vozidla Ford - viz model Smart PKE PF2.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: