Dálkové ovládání SMART PKE PF2

315 Kč 260 Kč bez DPH
Skladem

FORD - Kompletní systém SMART PKE s 1x DOR, antény, kabeláž, otřesový snímač, příslušenství.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Smart PKE PV je komfortním autodoplňkem pro automobily vybavené již z výroby centrálním zamykáním s dálkovým ovládáním v klíči. Slouží k bezdotykovému ovládání továrního centrálního zamykání, tj. bez použití klíče, resp. bez stisknutí tlačítka na dálkovém ovladači.

Systém PKE (Passive Keyless Entry) využívá rádiovou RFID komunikaci. Princip spočívá v tom, že jeho zabudovaná řídící jednotka pomocí antén vysílá identifikační údaje pro příjem přiřazeného ovladače. Přiblíží-li se k autu řidič s příslušným ovladačem a systém autorizuje tento ovladač, dveře se odemknou. Po skončení jízdy, vypnutí zapalování a vzdálení se od auta, systém dveře zamkne.

Montáž tohoto zařízení je velmi jednoduchá - spočívá v připojení napájecího napětí, zapalování, případně vstupu ze směrovek. V původním klíči se vymění část s elektronikou dálkového ovladače, mechanická část zůstane původní.

Dále je možné využít funkci alarmu - zapojení otřesového snímače (je součástí balení) a výstupu na klakson (případně na sirénu - není součástí balení). Otřesový snímač bude během zamknutého stavu auta aktivní a případný otřes auta Smart PKE ohlásí pípáním klaksonu (sirény).

Dálkový ovladač se systémem Smart PKE je stejný jako původní, design ovladače zůstává zachován. Rovněž zůstávají funkční všechny původní funkce ovladače prováděné pomocí tlačítek.

Smart PKE má také funkci šetření autobaterie. Odstavíte-li auto na delší dobu, systém přejde po 3 dnech od posledního zamknutí do úsporného režimu. Funkce bezdotykového ovládání bude vypnutá - auto tedy otevřete klasicky stisknutím tlačítka na ovladači. Funkce PKE se opět aktivuje až po zapnutí a vypnutí zapalování.

Dálkový ovladač Smart PKE je nutné do vozidla nakódovat (stejným způsobem jako původní ovladač). Toto lze provést v servisním středisku pomocí kódovací sekvence.

Systém podporuje současné nakódování více ovladačů Smart PKE - používá-li vozidlo více řidičů a každý z nich má svoje klíče.

Smart PKE PF2 je vhodný pro vozidla Ford Focus, Fiesta a Mondeo s vyskakovacím typem klíče.

Funkce PKE je dostupná také pro vozidla VW, Audi, Škoda, Seat - viz model Smart PKE PV.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: