BLINDER M45 X-TREME

Výprodej
18 995 Kč –74 %
e9e20266b8cd01fcf7fd94b5c0790024
18 995 Kč –74 % 4 995 Kč 4 995 Kč bez DPH
Skladem

BLINDER X-treme je laserová rušička, která má uspokojivé výsledky pro méně náročné klienty. Typ BLINDER M27 s dvěma čidly/vysílači je určen pro běžné osobní automobily, které mají malou čelní plochu, typ BLINDER M47 se 4 čidly/vysílači je určen pro velké pickupy a SUV. Model M47 nahrazuje starší model M45. Byl zvýšen vysílací výkon rušících diod a byl upraven ovládací software, který nyní detekuje a ruší mnoho laserových měřičů používaných nejen v Evropě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BLINDER X-treme je špičkový výrobek, v současné době nejlepší laserová rušička - laser jammer na světě. Typ BLINDER M25 s dvěma čidly/vysílači je určen pro běžné osobní automobily, které mají malou čelní plochu, typ BLINDER M45 se 4 čidly/vysílači je určen pro velké pickupy a SUV. Model M45 nahrazuje starší model M40. Byl zvýšen vysílací výkon rušících diod a byl upraven ovládací software, který nyní detekuje a ruší všechny laserové měřiče používané v Evropě, Americe a Asii. Zařízení BLINDER laser jammer se skládá z řídící jednotky, vypínače a reproduktorku. Tyto se montují k řidiči do vozidla. Dále jsou zde 2 externí moduly (M45 - 4 externí moduly), které obsahují laserová čidla a vysílací diody laserových paprsků. Tyto moduly se montují do přední masky, mezi registrační značku a levý či pravý reflektor (M45 i do zadní části vozu). Je nutné, aby všechna laser jammer BLINDER čidla "viděla" . Není tedy možné čidla namontovat například za plast nárazníku. Laser jammer BLINDER M25 X-Treme je rovněž vhodný pro motocykly.

OBSAH BALENÍ LASER JAMMER BLINDER: - M25: 2 čidla se zabudovaným laserovým detektorem / rušičem - M45: 4 čidla se zabudovaným laserovým detektorem / rušičem - veškerá elektronika krytá epoxidovou pryskyřicí - snadná výměna čoček díky zámku na zacvaknutí - jednoduchá kabelová svorka ke snadnému zapojení v kabině auta - vysílač: 2 x 8 infračervených rušících diod - indikátor: 2 x 3 infračervené foto-diody se zesilovačem - mikroprocesor s patentovanou rušící technologií - operační vlnová délka: 904 nanometrů - fyzické rozměry čidla: 104 x 51 x 18 mm - napájení: 12.2 voltů - mimořádně účinný bez ohledu na počasí - odhaluje a ruší všechny typy laserových měřičů - odhaluje a ruší na všechny vzdálenosti - reaguje pouze na aktuální laserové měření (žádné falešné poplachy) VNITŘNÍ ZAŘÍZENÍ LASER JAMMER BLINDER: - řídící jednotka pro spojení se 2-4 čidly (detektory / rušiči) - výstup pro ztlumení autorádia - výstup pro vypínač - výstup pro diodu k signalizaci: zelená při zapnutí přístroje, červená při alarmu - výstup pro hlasitý alarm - úroveň hlasitosti alarmu: 95 Db

Jakmile jste měřeni, Blinder Vám začne signalizovat poplach. Nejlepší postup je zpomalit na povolenou rychlost a vypnout zařízení. Poté Vás policista bude moci spokojeně změřit.

UPOZORNĚNÍ: Používání tohoto zařízení je v České republice dle zákona č. 361/2000 nelegální.

 

V případě zájmu o odbornou montáž na Vaše vozidlo nás kontaktujte. Máme vlastní montážní středisko v Ostravě.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Laserové rušičky
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: